Konfigurowalne systemy platformowe AGV eQart®

Zautomatyzowane modułowe wózki transportowe w dowolnym rozmiarze i kształcie. Dostępne jako wersje samobieżne standardowych rozwiązań FlexQube.

AGV (Automatic Guided Vehicle) to samojezdne wózki transportowe najnowszej generacji. Dzięki zastąpieniu standardowych wózków widłowych pojazdami bezzałogowymi, możliwe jest wyraźne usprawnienie i poprawienie wydajności pracy w magazynach. Wózki AGV posiadają wiele zalet: mogą działać całą dobę, są dużo bezpieczniejsze niż standardowe wózki widłowe, wyręczają człowieka przy wykonywaniu ciężkich prac transportowych, posiadają bardzo dużą wydajność i można dzięki nim wyeliminować wiele pomyłek i wypadków przy pracy. Wózki AGV wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak Bluetooth, skanery bezpieczeństwa, lasery i WLAN – pozwala to na precyzyjne dopasowanie sprzętu do konkretnych potrzeb.

Zastosowanie rozwiązań AGV w magazynie pozwala na zagwarantowanie bezpiecznego transportu towarów w sposób automatyczny, szybszy i nie wymagający obsługi człowieka. Wprowadzenie wózków transportowych AGV do wyposażenia z pewnością przełoży się na optymalizację procesów i poprawę działalności przedsiębiorstwa. Wózki transportowe AGV występują w różnych wersjach i mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta – są to rozwiązania modułowe i można je rozbudowywać wraz ze zmianą lub rozwojem potrzeb firmy. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą wózków AGV, dzięki którym transport komponentów w Państwa firmy wzniesie się na nowy poziom!

Systemy milk run / mother daughter

Modułowe ramy transportowe do ciągników przemysłowych – systemy milkrun. Rozwiązania typu e-frame jako pociągi milkrun. Połączone ramy mogą pracować jako pociąg logistyczny.

Modułowe rozwiązanie Mother – Daughter 4w1

Modułowy wózek Mother z systemem eQart

Modułowy wózek Mother 2w1

Modułowe wózki Mother 4w1 z zabudową stojakową Daughter

Modułowe wózki Mother eQart z zabudową trolejkową Daughter

Wózki i platformy transportowe do palet

Modułowe platformy na kołach do przewozu palet i pojemników, także troleje/wózki z elementów. W ofercie również konfigurowalne regały półkowe na kołach.

Modułowe wózki z przenośnikami rolkowymi

Modułowe wózki z płaską platformą do palet

Modułowe wózki ręczne do palet

Modułowe wózki pochylne

Modułowe wózki półkowe

Modułowe wózki półkowe

Modułowe wózki rurkowe (do zawieszania)

Modułowe wózki konfigurowalne (mieszane)

Modułowe wózki konfigurowalne (mieszane)